$30 za noc
$30 za noc
Peru Lodging Omar's Home, Lima, Peru

Peru Lodging Omar's Home

Lima, Peru - Santa Francisca Romana 000
4.3   

3 Celkový počet recenzí

 • Úžasné možnosti stravování
 • Velmi bezpečný a bezpečný
 • Personál je vynikající
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Great place to stay longer! ... Have a good time my friends

Popis - Hostel

Jste-li cestovatel nebo turista, pokud se chystáte vzít kurzy pro několik měsíců na katolické univerzitě (Universidad Pontificia Católica del Peru), Pacific University (Universidad del Pacifico), San Marcos University (Universidad Nacional Mayor de San Marcos), Universidad Universidad de Lima or San Ignacio de Loyola, i pokud jste horolezec, nebo prostě jste jít kolem Peru, toto místo je dobré místo pro vás!.

V blízkosti těchto prvních třech školách jen pěšky / na kole, naše místo nabízí skvělou příležitost k pobytu, jak jste byli doma a dělat spoustu věcí. Máme velmi pěkná místa, kde lidé z mnoha zemí, poznat lidi z celého světa a peruánský studenty kurzu! Omar domov je jednou z našich velkých míst Peru Ubytování Group, budete mít vše, co potřebujete, a nebudete si uvědomit, že jste daleko od domova.

Máme několik jedno a více confortable pokojů (z 17 dolarů na den lůžko / snídaně), koupelny, prádelna, sociální kuchyň pokoj, otevřený bar o víkendu doma, kouření plocha, příjemné čítárna, hudební místnost, internet wi-fi conexion, výlety , sport, dobrodružství, výlety, víte, co budete potřebovat jsme ji pro vás. Máme student cenu 240 dolary za měsíc / snídaně pro vás taky! Budete schopni najít vše, co potřebujete doma a ještě mnohem více, protože jsme cestovatele a studenty, jako jste vy!

Máme rozumné ceny, zavolejte nám nebo pošlete nám e-mail. Půjdeme k vyzvednutí vás ** (č. platby za toto .. je naše radost!) Nyní se náš kamarád! Navštivte Peru! ... Ekologové vítejte! Máme vlastní recyklační program (bohužel nikdo jiný jeden v Peru), takže nám více a lepšími nápady!

Mousa domov / Angela domov jsou součástí skupiny Peru Ubytování

JÍZDNÍ KOLA ZDARMA PRO NAŠI PŘÁTELÉ *! WE chránit životní prostředí! JUST CALL US KDYŽ PŘICHÁZEJÍ!

** Dostupnost na dotaz
* Jízdní kola jsou uvedeny pro dlouhodobé pobyty
Peru Ubytování skupiny
       Lima-Peru

 • Peru Lodging Omar's Home, Lima, Peru, Peru hostely a hotely
 • Peru Lodging Omar's Home, Lima, Peru, Mládežnické ubytovny v historických městech v Lima
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 9
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $30

3 Pokoje bytu kuchyňská linka, koupelna Apartmán Arequipa Pokoj Cuzco Pokoj Dvakrát Žena kolej Handicap zařízení Pronájem domu Muž kolej více Postele Jednotný Jednolůžkový pokoj Standard
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: noon

Hostel vybavení

24-hod recepce Bar / lounge Půjčovna kol snídaně Snídaně v ceně Děti povoleny Směnárna výtah není k dispozici internet bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Povlečení Jídelní plány Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci Zákaz kouření No curfew otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Parkoviště (za poplatek) Náboženské skupiny pomoc Sportovní / činnost Taxislužba Tour pomoc Prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Ask for special rates for long stays.

Backpacker zařízení Hodiny radio kávy a čaje Fén internet Železo / žehlicí prkno Kuchyňky denní úklid Mikrovlnné Mini-bar Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice Sejf v pokoji Společná koupelna přeháňky bez vany Telefon Televize Televize (kabel / satelit) Hygienické potřeby zdarma videa hlasové WIFI Wake-až hovorů


Sousedství

San Miguel

Body zájmu
 • Letiště
 • University of Lima
 • Plaza San Miguel Mall
 • Antropologický a Archeologické muzeum v Peru (Muzea)
 • Pontificia Universidad del Peru Catolica
 • Autobusy stanice
 • Universidad Nacional Mayor de San Marcos
 • Univerzity Pacifiku

Jídlo a pití
Jídlo venku
La Caleta Del Norte
Peruánské mořské plody
Kreolské Ruce
Nejlepší peruánské Creole potravin

Politiky
Podrobnosti o ceně

$30 - 70 za noc

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Peníze

Umístění - Hostel

Santa Francisca Romana 000
Lima
Departamento de Lima
Peru  01

Zeměpisná šířka: -12.06172, Zeměpisná délka: -77.07327

Jak se tam dostat

Nacházíme se v blízkosti studentských klubů, barů, kin, diskoték, Plaza San Miguel (nejnovější centrum, obchodní, zábavní centra Limy), banky, muzea, ZOO, letiště (13 minut od taxíkem), bez ohledu na ... San Miguel je považován za nového Lima je v centru města, od pondělí do čtvrtka budete moci soustředit na své aktivity, ale připravte se na víkendy! Máme pěkné snímky, skvělá atmosféra a dobré lidi kolem nás, které se chystáte, aby se cítíte jako byste byli na latinských teplý domov!

Pokud hledáte skvělé místo, kde můžete najít milí lidé a přátelé, kde jste mohli být v dobré atmosféře jen pojďte s námi.
Pokud hledáte místo, kde můžete zůstat a studovat a párty, které mají dobrý čas, kdykoliv s hudbou a nejrůznější aktivity o víkendech, jen pobyt u nás.

All facilities.

Nejbližší letiště: 20 minut